Kategoriler
SGK SORGULAMA

Emekli Aylığı Hesaplama

Emeklilik Hesaplama

Emekli aylığı hesaplama kişilere göre değişiklik gösterir. Nedeni ise her kişinin çalışırkenki prim ödeme durumu birbirinden farklıdır. Kimi kişiler tavandan kimi kişiler ise tabandan ödeme gerçekleştirirler. Emekli aylığı hesaplama konusu özellikle birçok kişi tarafından internet üzerindeki hesaplayıcılar tarafından hesaplanan bir durumdur. Artık günümüzde internet yardımı ile birlikte birçok hesaplama gerçekleştirilmekte ve hesaplayıcılar bu konuda yanılma payı olmadan işlem gerçekleştirmekteler dir. Dolayısı ile dizde bu bilgileri doldurarak istediğinizi bilgileri görebilirsiniz. İkramiye bilgilerinizi görüntüleyerek istediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz.

SGK Emekli Aylığı Hesaplama

Siteyi unutmadan tekrar kontrolünü yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdiğinizde ve sizden istenilen bilgilerinizi girdiğinizde örneğin kıdem, derece, hizmet ayı, ek gösterge, tazminat gibi birçok bilgiden sonra sizde istediğinizi bilgileri kontrol edebiliyor olacaksınız. Emeklilik tabi ki herkes için önemli dolayısı ile herkes ve her çalışan kişi uzun yıllar boyunca çalışmasının karşılığı almak istiyor.

Emekli Maaşı Hesaplama

Dolayısı ile bu çalışmanın karşılığı da tabi ki emekli maaşı olarak ödüllendiriliyor. sizde emekli maaşı hesaplama konunuz la alakalı olarak özellikle alacağınız maaşın ne kadar olduğunu bilmek istiyorsanız vakit kaybetmeden internet üzerindeki hesaplayıcılardan destek alın birkaç bilginizi girerek işlem gerçekleştirebilir ve ayrıca hesaplama yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli maaşı bazı özel iş yerlerinde yüksekten ödenmekte olup emekli maaşı ile birlikte özellikle gününüzü bekleyebilir ve heyecan içinde olabilirsiniz. Birçok hesaplama yöntemi olup istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Emekli aylığı hesaplamaları prim değişimine göre kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. maaşların değişiklik göstermesinin nedeni prim konularındaki değişmeler ve güncellemelerdir. Emekli aylığı hesaplama hakkında ayrıca internette birçok değişik bilgi yazmakta olup kişiler arası birçok maaş farklılıkları gözükmektedir.

Sgk Emekli Maaşı Hesaplama

Maaşların farklılık göstermesi nedeni ile birlikte istediğiniz birçok hesaplama yöntemini kolaylıkla bulabilir ve ayrıca maaş hesaplamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Çalışma gününüz prim gününüz çalıştığınız yıl baz alınarak işlem gerçekleştirilmekte olup çalışma yılınız bu konuda oldukça önemli ve sigorta olup primlerinizin ödendiği tarih oldukça önemlidir.prim gününüz hesaplanırken bir çok kırılımdan faydalanılmaktadır. Emeklilik yaş hesaplama ve maaş hesaplama durumları her kişiye ve her çalışana göre değişiklik göstermektedir.

 

EMEKLİ AYLIĞI HESABINIZI SİZE UYGUN LİNKE TIKLAYARAK SORGULAYABİLİRSİNİZ!

 

–> Kamu Çalışanları

–> Hizmet Akdi İle Çalışanlar

 

İntibak fark işlemleri sorgulamak tıklayınız…

 

 

Kategoriler
Bilgi Bankası

Emekli Maaşı Sorgulama

SGK Emekli Maaşı Sorgulama

Günümüzde artık tüm işlemler internet veya elektronik sistemler üzerinden çözülmeye başlandı. Buna sebep olan pek çok neden bulunmaktadır. Gün geçtikçe artan nüfus sayıları, insan gücünün veya insan beyninin artık insan işlerine yetişemez hale gelmesi bu sistemleri insanları mecbur etmiştir. Aslında bu sistemlerin ülkemizde kullanılması teknolojinin daha aktif kullanılır duruma gelmesine de vesile olmuştur.

Emekli Maaşı Hesaplama

Web tabanlı sistemler üzerinden artık insanlar neredeyse tüm işlerini oturdukları yerden halledebiliyor. Emekli maaşı sorgulama da aynı şekilde ssk nın sitesinden rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Burada sizden istenen bilgileri doğru girdiğiniz takdirde size geçmiş aylarda hesabınıza yatırılan paralar gösterilecektir.

SGK  Emekli Maaşı Hesaplama

Sistem size gelecekte yatacak maaşlarınız hakkında ise bilgi vermeyecektir. Her ay yatan maaşınızı oradan takip edebilmektesiniz. Bu sistem üzerinden yine pek çok bilgiye de ulaşabilmektesiniz. Sisteme girebilmek için ise gerekli tek şey nüfus cüzdanınızdaki bilgilerdir. 2012 yılı itibariyle ülkemizde yıllarca konuşulup bir türlü hayat geçirilemeyen intibak yasası da aktif hale getirilmiştir. Bu sayede bazı emekli maaşları da yeniden hesaplanıp düzenlenecektir.

2013 Emekli Maaşları

Bazı yayın kuruluşları tarafından olaylar ne kadar çarptırılsa da aslında çok açık ve net bir durum söz konusu. İntibak yasasına göre herkesin emekli maaşında artış meydana gelmeyecek 2000 yılından önce emeklilik maaşı bağlanan kişilerin maaşları yeniden hesaplanacak. Ve bu şartlarda dahi herkesin maaşı yine artmayacaktır. Bu durumdan etkilenecek insan sayısı resmi rakamlara göre 1.913.000 kişidir. Ssk emekli maaşlarınızı ise yine devletinde geçtiği e-devlet sistemi üzerinden öğrenebilmektesiniz. E-devlet sistemi üzerinde kaydı bulunmayan vatandaşlarımız sistem üzerinden kendi kayıtlarını oluşturup şifrelerini alabilmektedir.

 Emekli Maaşı Sorgula

Emekli sandığı emeklileri, bağkur emeklileri, SSK emeklileri gibi bütün emekliler e-devlet sistemi üzerinden maaş sorgulayabilecekleri gibi ssk’nın sitesinden bunu yapabilmeleri de mevcuttur. Bu sistemler üzerinden emekli maaşınızı sorgulayabilmenin yanı sıra, yatan maaşlarınızı da görebilmektesiniz. Ve ayrıca eğer maaşınız üzerinden herhangi bir kesinti varsa bunu da buradan ay ay takip edebilmektesiniz.

 

Emekli Maaşı Sorgulamak İçin Tıklayınız.

Kamu Çalışanları İçin Emekli Maaşı Sorgulama

Hizmet Akdi İle Çalışanlar İçin Emekli Maaşı Sorgulama

İntibak fark işlemleri sorgulamak tıklayınız…

Kategoriler
Bilgi Bankası

Emekli İkramiyesi Hesaplama

Emekli İkramiyesi Ve Maaş Hesaplama

Uzun seneler uğraş verdiniz ve çalıştınız ancak artık emeklilik yaşınız geldi dolayısı ile sizde emeklilik yaşınızı doldurdunuz. O halde sıra emekli sandığı ve ikramiye hesaplama kısmına geldi demektir. Öncelikle ssk emeklisi misiniz? Emekli sandığımı her ikisinde de ücretlendirme farklı olacak ve maaş farkı olacaktır. Emekli sandığı hesaplamalarını ve ssk hesaplamalarınızı kolaylıkla internetten yapabilir ve birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Özellikle emekli sandığı ve ikramiye hesaplama ile alakalı birçok link ve hesaplayıcı internet üzerinde mevcut dolayısı ile sizde istediğinizi ikramiye bilgilerinizi hesaplayıcılar yardımı ile yapabilir ve kolaylıkla bu bilgilere sahip olabilirisiniz.

Emekli İkramiyesi Hesapla

Öncelikle nasıl işlem yapacağınızdan bahsedelim; hesaplayıcılar yardımı ile internet web adresine girip istenilen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Dolayısı ile dizde bu bilgileri doldurarak istediğinizi bilgileri görebilirsiniz. İkramiye bilgilerinizi görüntüleyerek istediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz. Siteyi unutmadan tekrar kontrolünü yapabilirsiniz.
Emeklilik Yaşı Hesaplama

Kişisel bilgilerinizi girdiğinizde ve sizden istenilen bilgilerinizi girdiğinizde örneğin kıdem, derece, hizmet ayı, ek gösterge, tazminat gibi birçok bilgiden sonra sizde istediğinizi bilgileri kontrol edebiliyor olacaksınız. Emeklilik tabi ki herkes için önemli dolayısı ile herkes ve her çalışan kişi uzun yıllar boyunca çalışmasının karşılığı almak istiyor. Dolayısı ile bu çalışmanın karşılığı da tabi ki emekli maaşı olarak ödüllendiriliyor.

Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli maaşları özellikle Türkiye de bakıldığında çok parlak değil ve özellikle bu konuya el atılıp düzenleme yapılsa tabi ki birçok kişi için çok hayırlı olacak. Öncelikle hesaplayıcılardaki bilgileri tam ve net doldurduğunuzdan emin olmanız önemli. Durum böyle olduğunda da sizde istediğiniz ikramiye ve emekli sandığı bilgilerinizi görüntüleyebiliyor olacaksınız. Emekli sandığı ve ssk arasındaki fark bilgileri de tabi ki sizin şimdiye kadar çalıştığınız kurum tarafından inceleniyor olacaktır. Sizde istediğinizi bilgilerinizi internet üzerinden kolaylıkla bulabilecek ve istediğiniz bilgilere de kolaylıkla ulaşabiliyor olmaktan eminiz ki rahat edeceksinizdir.

EMEKLİLİK HESABINIZI SİZE UYGUN LİNKE TIKLAYARAK SORGULAYABİLİRSİNİZ!

–> Kamu Çalışanları

–> Hizmet Akdi İle Çalışanlar

İntibak fark işlemleri sorgulamak tıklayınız…