Cilde Yararlı 5 Besin

Cildinizin Sağlığı İçin Yaralı 5 Besin Var !

Amerika diyeloqlarının yaptığı araştırmalara göre cilt için yaralı 5 gıda var. Bunların ayrı ayrı cilde yararları bulunmaktadır.Bu araştırmaya göre, bu ürünlerin belli periyotlarla düzenli olarak kullanımı sayesinde ciltte mucizeler yaratıyor. İşte ayrı ayrı cilde yararları ürünlerin, bu ürünler ile güzellik salonlarına gitmeden cildinizi parlak ve sağlıklı yapabilirsiniz.

Kakao: Yüksek düzeyde flovanollar var. Bu bitkisel madde antioksidan karaktere sahiptir ve cildi zararlı güneş ışınlarından korur. Ayrıca cildi daha pürüzsüz yapmak için duş alırken küvete 1/8 bardak kakao ve 1/3 bardak yağsız, kuru süt eklemek cildinize çok iyi gelecektir.

Lor: Kısmiyen içeriğinde yüksek düzeyde ağartı var ki, bu da kollaqqenin üretimi için gerekli olan besleyici maddedir. Ürünün içeriğinde bulunan lifli maddeler cildin genç görünmesini sağlar.

Çilek: C vitamini bakımından zengindir. Bu da cildi kötü ekologiyadan koruyor.

Avokado: Bu ürünler arasında güzellik kralıdır. Avokado antioksidan ve takas yağlı kislotlarla zengindir. Bu da cildi pürüzsüzleştirir.

Çay: Tüm çaylar cilt güzelliği için faydalıdır. Yeşil ve beyaz çay ise özellikle altını belirtmek istiyorum çünkü onların içeriğinde daha fazla antioksidan var.

Kahve: Cildi güneş ışınlarından korur, cildin gevşemesine ve kırışmasına neden olan kolajen ve elastinin dağılmasının önler.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir