Mobil SGK Hizmet Dökümü 4A Pogramı

SGK ile hizmet dökümü almak eskisi gibi zor ve karmaşık değil, eskinden sgk şubelerine gidiliyor uzun kuyruklar sonunda sgk hizmet dökümü alabilmek için bekliyorduk ardından internet cafelere giderek almaya başladık , ardından turkiye.gov.tr adresinden hizmet dökümünü şifre ile aldık çoğu vatandaşımız malesef bu şifreyi edinmedi. SGK kurumu ise bu sorunun farkında olduğu için şifresiz bir şekilde sitelerinden bu hizmeti vermeye başladı ardından alo 170 hattıyla vatandaşlarımıza bu hizmeti verdi.

Şimdi ise android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ile hizmet dökümü alabiliyoruz.

Mobil SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alabilirim ?

Adım adım dikkatlice okuyunuz.

1.Adım: Öncelikle telefonunuzun google play uygulamasına girerek arama kısmına sgk yazıp ilk çıkan uygulamayı yükleyebilirsiniz  veya aşağıdaki linke tıklayıpta kurabilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.sgk.hizmetDokumu4a&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsInRyLmdvdi5zZ2suaGl6bWV0RG9rdW11NGEiXQ..

2.Adım: SGK Hizmet dökümü 4a Programını kurup çalıştırdığınızda karşınıza aşağıdaki ekran geliyor gerekli bilgileri doldurup giriş yapıyoruz.

sgk-hizmet-dokumu-4a (1)

Nüfus ilini seçerken aşağıdaki gibi bir ekran geliyor burada ilinizi seçiniz.

sgk-hizmet-dokumu-4a (2)

3.Adım: Sisteme giriş yaptınız bundan sonraki işlem de gayet basit, dönemli seçip görüntülüyorsunuz, program sgk.gov.tr nin resmi programıdır gönül rahatlığı ile kullabilirsiniz, bireysel değildir.

sgk-hizmet-dokumu-4a (4)

sgk-hizmet-dokumu-4a (3)

Programın google play deki değerlerdirmesi aşağıdaki şekildedir.

sgk-hizmet-dokumu

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir