SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Yaşlanmayı Geciktirebilirsiniz!

Yaşlanmayı Geciktirebilirsiniz!

Bir krem kullanarak yaşlanmayı geciktirebilmek sizce mümkün olabilir mi, eğer bize soracak olursanız evet artık mümkün. Avéne Eluage Gel Concentre içerisindeki Retinaldehit® ve hiyaluronik asit parçacıklarıyla beraber(H.A.F) ortaklığı sayesinde cildiniz tıpkı eskiden olduğu gibi sık ve dolgun olabilir. Eğer yüzünüzde sadece belirli kısımlarda kırışıklık ve çizgilere rastlıyorsanız bu krem sizin için üretilmiş demektir. Uyguladığınız alana eski sıklığını ve dolgunluğunu hızlı bir şekilde verecektir.

Eğer siz de mimiklerinizi kullandığınız zaman oluşan kırışıklıklardan rahatsız olmaya başladıysanız, kremi bu alan için de kullanabilirsiniz. Çünkü kremimiz mimiklerinizin çevresinde oluşan derin çizgileri ve kırışıklıkları da yok edebilecek kadar kuvvetlidir. İlerlemiş yaşın en büyük sorunlarından olan cilt parlaklığının kaybı da bu krem sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor.

Eğer siz de yaşlanmaya karşı kendinizi korumak, hızlı akan zamanın karşısında durabilmek istiyorsanız Eluage Konsantre Bakım Jelini 6 ay boyunca kullanırsanız kırışıklarınız azalacak ve çizgiler gün geçtikçe belirginliği azalacaktır.

Kremleri uygulamadan önce boynunuzu ve yüzünüzü güzel bir şekilde temizlemeli ve uyumadan önce Avéne Eluage Creme’i uygulamalısınız. Uyguladıktan sonra, gözleriniz ve çevresi hariç belli olan çizgilerin ve kırışıkların üzerine ince uçlu başlığı tercih ederek Avéne Eluage Gel Concentre sürmelisiniz.

Ama, asla masaj yapmayacaksınız, jeli tampon yapar gibi kullanmanız yeterlidir.

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir