Vergi Borcu Sorgulama

Vergi Borcu Sorgulama

E-devlet sisteminin vatandaşlarımızın kullanımına  sunduğu mükemmel hizmetlerden biriside internetten vergi borcu sorgulama bölümünden vergi borcunu öğrenmedir. 2000 li yılların başına kadar e-devlet sistemi gelişmiş olmadığından vergi dairelerinde saatlerce kuyruk beklenir ve gününüz yarısından fazlası buralarda heba olurdu.

Artık böyle değil kişisel vergi numaranızı,bunun yanında işyeri sahipleri için vergi levhası numarası vb. birkaç bilgi ile internet üzerinden iki dakikada borcunuz olup-olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Vergi borcu sorgulama sistemini kullanmak için aşırı bir bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir.Vergi borcu sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayıp internet vergi dairesine kişisel bilgileriniz ile giriş yapınız.

Vergi Borcu Sorgulama

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

8 yorum

  1. kazandığın zaman üzerine atlıyorlar vergini ver diye. kötü gün için kenara koyacağın parayı vergi olarak istiyorlar veriyoruz.
    gün geliyor işlerimiz kötüye gittiğinde gel kardeşim bu güne kadar vergini vermişsin ve şuan işlerin kötü diyerek yardım eden yok…

  2. Vergi borcu sorgulama başlıklı içerik girerek ve bu içerikte sayfanın linkini vererek insanları kadırdığın için adsenseye şikayet dilekçesi bıraktım linki bir an önce düzeltirsen senin açından iyi olur.

  3. merhaba arkadaslar tum vergi borclerınızı 118 70 arayarak ogrenebılırsınız bılgınıze

  4. Dedem Hasan Yılmaz Ademoğlunun İstanbul Molla Şeref mah Molla Gürani cad Pafta 433 Ada no:1971 Parsel no:37 Kat no:3 Bağımsız bölüm no:4 tapulu dairesinin vergi borcunu öğrenebilirmiyim. Kayseri Vergi Dairesine yatırabilirmiyim.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir