Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak Mantarı

Eğer tırnak mantar probleminiz var mı? Bu dünyada tek değildir; tırnak mantar sorunları, özellikle sıcak hava bölgelerinde, nüfusun büyük bir yüzdesini etkiler. İyi haber tırnak mantar enfeksiyonu tedavi edilebilir olmasıdır. Kötü haber şu ki, uzun ve sıkı bir süreç olmasıdır.
Tırnak mantarı sorunları olan bir cevap arayan insanlar olmuştur. Bu tıbbi gelişmeler ve teknolojik yenilikler gelenek-pass ev ilaçları olarak bir sürü yol vardır. Onların etkinliği genellikle kişi ve tırnak yoluyla iltihap derecesine bağlıdır. Doktorlar tarafından tavsiye edilen ilaç ürünleri tarafında haplar ve kremler var. Ne yaptıkları da büyümesi için yeni, sağlıklı tırnak yardımcı olduğu en etkili yöntemdir. O büyüdükçe,  tırnak mantarı yavaş yavaş ve birkaç ay sonra kaybolur.

Tırnak Mantarı Nedir

Tırnak mantarından geriye yeni olan tırnak kalacak. Daha az etkili topikal kremler olsa, hapları ile tedavi yardımcı olur. Eğer daha fazla tırnak mantarı göründüğünden emin olmak istiyorsanız doktorlar aslında bir tamamlayıcı tedavi olarak hareket ederler. Günümüzde, haftanın her günü uygulanan mantar için özel bir tırnak cilası da var, bu genellikle tırnak ve çevresindeki cilde uygulanır.

Tırnak Bakımı

Tırnak mantarı Diğer tarafta, bizim kendimizin hazırladığı doğal tedaviler ve ev ilaçları var. Ev ilaçları genellikle tırnaklara uygulanır çözümler, bu ev ilaçları ve hileler, ağartıcı kullanarak, sirke sürüldüğünü çevrenizden duymuş olabilirsiniz. Çay ağacı yağı ve kekik yağı gibi uçucu yağlar, kullanımı yoluyla doğal ilaçlar tırnak mantarı problemini ortadan kaldırabilir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırma sayesinde bu ilaçlar hakkında bol bilgi bulabilirsiniz, ama bir şey uygulamadan önce, bir doktora danışmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu gibi şeyler bilinçsiz şekilde kullanıldığı zaman tırnak mantarı sorununuzun azalmasını beklerken artmasını sağlayacaktır.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

39 yorum

 1. herkes bir şey söylüyor, bunca sene herşeye para kaptırdık tırnak mantarı tedavisi olacağız diye hepsi yalan çıktı. çamder bu konuda hakkını veriyor. 2 ay gibi bir sürede ciddi sonuçlar alabilidim kimse boşuna sataşmasın bu ürüne lütfen

 2. aslı hanım bana merhaba; çamder ürünü kullanmadan yok sahtekar yok işe yaramaz gibi hitamlarda bulunan yabancı ilaç firmalarının yaklaşımlarına karşı bu tip bir set tavır ile yaklaşmak zorunda kalıyoruz. ilaç firmalarının tırnak mantarına karşı kesin çözüm üreten bir ilaçları olmadığından bizi karalamak ve çaresiz olan insanlara vesvese vermekle çeldirmeye çalıştıklarından bu tip yorum yapılan yerlere sert cevaplar yazmak zorunda kalıyoruz. eğer imkanınız olur ise bizlere ulaşıp tanıyıp sonrasında hala bir terbiyesizliğimizi görür iseniz sizde illaki yorum yazabilir diğer ilaç firmalarının yaklaşımlarına katılabilirsiniz. biz türkiye ye değer katmak çare olmak için 3 yıldır bilimsel çalışmalara yapan bir ekibiz.

 3. Fenasi kerim bey, kendinize seçmiş olduğunuz isim bile çok münasebetsiz. Buraya Çamder ile alakalı araştırma yapmaya gelmiştim. Çamder satan biri olduğunuz ve insanlara küfürler ettiğinizi görünce almaktan vazgeçtim. Bu kadar saldırgan olduğunuza göre ürününüze güveniniz yok!

  1. Aslı hanım tırnaklarınızda mantar var ise Fulya ayak sağlığı merkezinde Sayın Op.Dr.Selim Muğrabi beyin kliniğinde Laser destekli tedavi uygulanıyor.
   Ben şahsen tırnak mantarı ile 4-5 yıldan berri muzdarip olan biriydim. 2 ay önce Fulya ayak sağlığı merkezinden randevu alarak gittim ve Laser destekli tedaviye başladım ve ayda bir kez kliniğe gidiyorum.
   Tedaviye başlayalı bu gün itibarı ile 65 gün oldu 10 Nisan 2014 Perşembe günü 3.seans tedavimin yapılması için gideceğim.
   Tırnaklarım hızla iyleşmeye başladı ve tırnak mantarlarımdan kurtuluyorum.
   Başta Op.Dr.Selim Muğrabi bey ve ekibi Fulya ayak sağlığı merkezi çalışanlarına ve tedavimi uygulayan Reyhan Gerçek hanıma bu vesile ile Teşekkürlerimi sunuyorum.
   Tırnak mantarı ve ayak sağlığı konusunda problem yaşayanlar gönül rahatlığı ile Op.Dr.Selim Muğrabi beye gidip tedavi olabilirler.
   M.Şükrü

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir