SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Telefon Dinlemesi 6 Ay ile Sınırlandırılıyor

Telefon Dinlemesi 6 Ay ile Sınırlandırılıyor

telefon_dinlemesine_yasak

Özel yetkili mahkemelerlerin kaldırılması ile ilgili olan yasa tasarısının ardından, tam anlamı ile ortaya çıkan tasarı kabul edilmeye başlanmıştır.

Hükümetin üzerinde yoğun ilgi ile çalıştığı escort kızlar  bazı önemli yasa tasarıları bulunmaktadır, söylentilere göre bu yasa tasarılarından bir taneside, özezl yetkili mahkemelerin kapatılması olabileceği konusunda önemli bilgi içeren kaynaklar bulunmaktadır.

16-18 maddeden oluşturulması planlanan pakette yeralan bilgilendirme esasında, törerle mucadele kanunu ile ilgili maddelerinde kaldırılması konusunda önemli gelişmelerin yaşandığı söylenmektedir.

Diğer taraftan konumuzun ana konusuna inecek olursak, hükemet yetkilileri tarafından üzerinde hızlı bir şekilde çalışmalar düzenlenen telefon dilemeleri konusundaki değişiklikler yasa tasarısı olarak meclise sunulacakmış. Savcılık tarafından telefon dinlemenme talepleri kabul edilmesi için çok ağır derecede suç ile itam ettiriliyor olunması gerekecek.

Diğer taraftan ise konu ile ilgili olmayan insanların konuşmaları arvişlenerek incelenmeyecektir. Telefon dinlemeleri ile ilgili hazırlanacak yasa tasarısına göre, zor kabul edilecek olan telefon dinlenmesi isteği en fazla 6 ay sürmesi gerekecek, daha uzun süren telefon dinlemelerine kesinlikle izin verilmeyecektir.

Tüm bu düzenlemeler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilirse işleme koyulacak.

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir