SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

SlimLipo yöntemiyle istediğiniz gelinliği giyin!

SlimLipo yöntemiyle istediğiniz gelinliği giyin!

Yaz aylarında özellikle bayanların kilo verme mücadelesi konusunda yapılan diyetler, egzersiz ve sporların yanına bir çok bayan da zayıflama merkezlerine ve estetik servislerine gitmektedir. Bayanların içinde de özellikle Gelin adaylarının gelmesi dikkat çekiyor. Çünkü hayalindeki gelinliği giymek isteyen bayanlar vücuttaki kırışıklıkları ve bölgesel yağlanmaları atmak istiyor.

Fazla yağlarından kurtulmak isteyen bayanlar özellikle SlimLipo yöntemini tercih ediyor. Doktorların da bu yöntemi önermesi bayanların işine geliyor. Amerika Birleşik Devletlerinde çok sık kullanılan ve başarılı sonuçlar elde edilen yöntemi Türkiye’de bir çok bayan tercih ediyor. Uygulamanın çok basit oluşu ve Superplast Estetik Cerrahi Merkezi’nde kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi bayanları Estetik Cerrahi merkezine itiyor.  Doktorlar Evlenecek bayanlara uygulamanın düğünden en az 3 hafta önce yapılmasını öneriyor.

Bu yöntem birkaç bölgesinde yağı olanlar veya az düzeyde yağ birikimi olan bayanlar için çok ideal bir yöntem. Gelin adaylarının bu uygulamayı tercih etmesinin sebebi kollarının ve ayaklarının daha ince görünmesini sağlamak olsa gerek.  Ayrıca bu yöntem karın,üst karın bölgesi, ve kalça gibi geniş alanlarla beraberinde yüz, gıdı, boyun ve sırt gibi bölgelere de uygulanabiliyor.

Superplast doktorlarından Op Dr. Hüseyin Güner Sliplipo uygulaması hakkında şunları öneriyor; “Bu işlemde saç telinden biraz daha kalın bir kanülle uygulama yapılacak bölgeye giriliyor. Kanülden çıkan lazer ışığı sadece yağ hücrelerini hedef alıyor. Lazer ışığı ile doğrudan yağ hücresi zarının patlatılması prensibine dayanan metot, doku ve damarlara ise hiçbir zarar vermiyor. Yağ hücrelerinin içeriği hücreler arası alana akıyor. Eriyen yağlar düşük basınçlı bir vakumla emiliyor. Bu işlem deneyimli estetik ve plastik cerrahlar tarafından uygun hastalara yapılıyorsa, çok güvenilirdir ve çok başarılı sonuçlar vermektedir. Doğuştan şanslı bir anatomiye sahip değilseniz bile, vücudunuzu yeniden şekillendirmeniz mümkün.”

 

Tekrar kilo alma sıkıntısı yaşamayacağınız yöntemde yapılan bu işlem kilo verdirme yöntemi olmayıp kilo şekillendirme yöntemi olduğunu belirtelim.

Kaynak: Milliyet

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir