SGK Sms İle Bilgilendirme

Devletimizin en güzel hizmetlerinin biri olan e-sgk hizmetinin içinde ayrı ayrı bir çok muhteşem hizmet sunulmuştur.Bunlar sgk sorgulama,sgk prim sorgulama ve birçok hizmet.Bunların başındada sgk ile ilgili işlemlerimizi bize cep telefonu yoluyla yani mesaj yoluyla ücretsiz olarak bilgilendirme yapılmaktadır.Yani diğer adı sgk sms hizmeti dir.

Devletimizin bu hizmeti karşılığında kullanıcılardan hiçbir ek ücret istememesi muhteşem bir ayrıcalıktır.İstenilen tek şey sms bilgilerinin düzenli olarak güncellenmesidir.Sms bilgilerinizi güncellemek ,eklemek ve düzeltmek için lütfen aşağıdaki linki takip ediniz.

SMS İle Bilgilendirme Almak İçin Tıklayınız.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

2 yorum

  1. evlıveucçocugumvar.esim.10.aydir.kayıp.jandrmadaaramasivar.manavgat.sidede.ama.20.03.2012.tarihindesigortalıişdegozukuyor.hızmetturu.1081886.subekodu.41.02.de.banabiryardimedin.ismi.hanifeşahin.ordakikarakolahabervermeniziricaedrim.

  2. 14.02.2011 tarihinde mahkeme kararını sgk ya dilekçe ile bildirdim 21.02.2012şahsen gittim neden mahkeme kararını uygulanmadı dedim şimdi ise bilgilerin yarsı düzeltilmemiş.mahkeme kararını tamamen uygulamadılar. ne yapmam gerekiyor

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir