SGK Prim Sorgulama

Sgk Prim Sorgulama

Devletimizin hizmetlerinden bahsedecek olursak zamanımız buna yetmez.İşte bu hizmetlerden bir başkasıda Sağlık kuruluşlarını internet sistemine koyulmuş olmasıdır.Artık bir tık ile tüm sağlık bilgilerimize ulaşılabilmektedir.Sgk bilgilerimizi sağlık bakanlığımızın resmi internet sitesinden ulaşılmaktadır.Sgk prim sorgulamada bu hizmetlerden birisidir.

Ülkemizde 19.yüzyılda  başlayan sigortalılık günümüzde çalışanların olmaasa olmazıdır.Geçmişten günümüze ödenen primler,toplanılan evrakların hepsini artık kolay bir şekilde internet üzerinden sorgulamak mümkündür.Sgk prim sorgulama ile kaç gündür sigortalı olarak çalıştığınızı inceleyebilmekteyiz.

Eğerki sgk prim gününüzde eksik günler olduğunu farkederseniz lütfen en yakın sgk dairesine gidip bilgilerinizde yanlışlık olduğunu bildirerek gereğini yapmalarını isteğiniz.Sgk prim sorgulama için aşağıdaki linke tıklayınız.

 

Sgk prim sorgulama için tıklayınız.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

15 yorum

  1. 18 yaş üstü öğrenci olamayan ve çalışmayanları neden aylar geçtikten sonra borçla karşılaştırıyosunuz.kanun çıktı haberin nasıl olmaz diye bişey yok.borcu bildirdiğin gibi her detayıyla ilgilenmen gerekir.şimdi ben taksitle ödeyemeyeceğim ve kalan paraya faiz binecek.ne kadar mağdur var sürprizlerle karşılaşacak insann var

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir