SGK Hizmet Dökümü

Sgk Hizmet Dökümü

Eskiden ssk hizmet dökümü alınırken,malum olduğu üzere bağkur,ssk ve emeklisandığı’nın toplanıp tek bir sistem halinde SGK adı altında toplanması sebebiyle artık günümüzde sgk sorgulama ve sgk hizmet dökümü almak mevcuttur.

Sgk hizmet dökümü alma ve sgk sorgulama yapmak için devletimizin sgk resmi sitesinden yapabilmekteyiz.Başka sitelerin verdiği sorgulamalara kesinlikle inanmayınız.Bizim sitemizde gercekcilik gereği siz değerli okurlarımızı devletimizin resmi sitesine yönlendirerek sizlere faydalı olmaya çalışmaktayız.Sgk hizmet dökümü almak için iki şekil vardır.

Bunlardan birincisi e-devlet şifresiyle sorgulama yapmaktır ve bu en mantıklsıdır.İkinci sistem ise kimlik bilgileri ile sorgulama yapmaktır.İstediğiniz şekilde sgk sorgulama yapabilirsiniz.Sgk sorgulama yapmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

 

Sgk sorgulama ve sgk hizmet dökümü için tıklayınız.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

17 yorum

  1. Tarım sigortası olan bir kişi normal SSK ya geçtiğinde tekrar ayrılp tarım sigortasına dönebilir mi?Cevap bekliyoruz.

  2. 1987 yılında meslek lisesinde okurken sigorta girişi yapıldı hizmet dükümünde gözükmüyor

  3. 1967.12.14 dogumluyum 1993 ssk girisliyom, yoplam odenmis primim 4930.-gun, 2010 yilindan beri yurtdisinda yasiyorum, bir is yerinde calismiyorum ama burda sikerim var vergi oduyorum, ne zaman emekli olurum, emekli olabilmem icin yurtdisi gunlerim sayiliyormu ?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir