Sgk Borcu Yoktur Belgesi

Sgk Borcu Yoktur

E-devlet sisteminin hayatımızdaki yağtığı değişikliklerden biriside sgk hizmetlerini sorgulamadır.Sgk sorgulama hizmetlerinin bir bölümüde sgk borcu yoktur belgesi sorgulamadır.Sgk borcu yoktur belgesini daha önce vergi dairesinden saatlerce sıra bekleyip alırdık ama e-sorgulama sistemi hayatımza girdikten sonra bu işlemde çok kolay bir hale geldi.

Sgk Borcu Yoktur başvuru formu

Sgk borcu yoktur belgesi ne işe yarar dediğimizde ise bu evrak iş başvurularında daha önceki çalıştığımız iş yerlerinde sigortası ile ilgili bir sıkıntısı varmı-yokmu bilgisi veren bir belgedir.Bu belgeyi almak zorunlu değildir.Sgk borcu yoktur belgesi istek üzerine çıkartılır.Bu belgeyi çıkartmak için aşırı bir bilgisayar bilgisine gerek yoktur.

E-borcu yoktur

Sgk borcu yoktur belgesini kendi şahsi güvenliğiniz açısından işvereniniz dışında kimselere vermeyiniz.Sgk borcu yoktur belgesi sorgulaması yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sgk Borcu Yoktur Belgesi Almak İçin Tıklayınız.

E-Borcu Yoktur Sorgulama İçin tıklayınız

E-Borcu Yoktur Belgesi Kontrol Uygulaması

 

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

3 yorum

  1. ARKADAŞLAR SSK DA BORCU YOKTUR YAZISINDA SÜRE UZATIMI VARMI, VARSA DİLEKÇE ÖRNEĞİ OLAN ARKADAŞLAR GÖNDEREBİLİRLERMİ TEŞEKKÜRLER

  2. ben 4 aydır rahatsızlığım dolayısıyle raporlu hastayım.işyerine benim sigortamı ödersen sgk,daki işgöremezlik ücretini sen al .sig. öde maaşımı kesmemek gibi SGK,nın böyle bir iş kanunu varmı?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir