SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Selülit Sorununa Kökten ve doğal Çözüm!

Selülit Sorununa Kökten ve doğal Çözüm!

Bioritm Güzellik Enstitüsü tarafından yapılan Africology kremler kimyasal ve koruyucu hiçbir madde içermemesine rağmen birçok yararı bulunuyor. Bunun için doğal bitki yağları kullanan üniversite kimyasal madde kullanmaktan kaçıyor. Herşey doğal ve organik. Aşırı stres kötü çevre şartlarının zarar veriği bölgelerde etkisini gösteren krem o bölgeleri iyileştirmede iyi bir usta. Özellikle yaz ayları yaklaşırken mutlaka kullanmanızı öneririz.

Slimming Detox Cream: İnceltici ve sıkılaştırıcı bir etki gösteren krem sarmaşık, ulak otu keçisakalı, deniz yosunu ve usuran orman asması karışımını içeriyor.  Adipositlerdeki lipolizini tetikleyen, trigliseritlerin hidrolizini artıran ve mitokondrideki serbest yağ asitlerinin oksidasyonunu hızlandıran kafein, guarana özütü, karnitin, sisteik asit ve pantetein sülfonat ile zenginleştirilmiştir.Fiyatı sadece 140 tl olan bu ilacın kullanmanızı mutlaka öneririz.

Cellulite Detox: Vücudumuzda bulunan toksinleri doğal yöntemlerle atmamıza yardımcı olan bu krem ayrıca yağ depo yapıllanmasını engelleyecek nitelik taşımaktadır. Ekstra bir etki isteyen bayanlar ise Slimming Detox Cream ile beraber kullanırsa daha iyi bir sonuç alabilir.

Kaynak : Milliyet

 

 

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir