SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Sağlıklı Bir Cild İçin Gerekli 6 Besin

Sağlıklı Bir Cild İçin Gerekli 6 Besin

Sağlıklı Bir Cild İçin Gerekli 6 Besin

Amerika diyeloqlarının uzun süre cilt hastalığı üzerinde yaptıkları araştırmalar görülmüşyüt.Yaptıkları bu araştırma verilerine göre, bilim adamları cilt sağlığına iyi gelebilecek beş ürünün ismini açıkladı, bu ürünler ile güzellik salonlarına gitmeden cildinizi parlak ve sağlıklı yapabilirsiniz.

Kakao: Yüksek düzeyde flovanollar var. Bu bitkisel madde antioksidan karaktere sahiptir ve cildi zararlı güneş ışınlarından korur. Ayrıca cildi daha pürüzsüz yapmak için duş alırken küvete 1/8 bardak kakao ve 1/3 bardak yağsız, kuru süt eklemek cildinize çok iyi gelecektir.

Lor: Kısmiyen içeriğinde yüksek düzeyde ağartı var ki, bu da kollaqqenin üretimi için gerekli olan besleyici maddedir. Ürünün içeriğinde bulunan lifli maddeler cildin genç görünmesini sağlar.

Çilek: C vitamini bakımından zengindir. Bu da cildi kötü ekologiyadan koruyor.

Avokado: Bu ürünler arasında güzellik kralıdır. Avokado antioksidan ve takas yağlı kislotlarla zengindir. Bu da cildi pürüzsüzleştirir.

Çay: Tüm çaylar cilt güzelliği için faydalıdır. Yeşil ve beyaz çay ise özellikle altını belirtmek istiyorum çünkü onların içeriğinde daha fazla antioksidan var.

Kahve: Cildi güneş ışınlarından korur, cildin gevşemesine ve kırışmasına neden olan kolajen ve elastinin dağılmasının önler.

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir