SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Saçlarınızı Güneş Işınlarından Korumak İstermisiniz?

Saçlarınızı Güneş Işınlarından Korumak İstermisiniz?

Yazın ortalarına gelinmesiyle beraber kadınların korkulu rüyası haline gelen güneş hatta güneş demek yanlış olur güneşin saçlar üzerindeki etkisi kadınları gerçekten korkutmakta. Cildimizi güneşten korumak için önlem alıyoruz. Peki ya saçlarımız için neler yapıyoruz? Saçlarımız da tıpkı cildimiz gibi güneşin zararları ışınlarına maruz kalıyor.

Klorane Laboratuvarları kuru ve yıpranmış saçlar için çok fazla yağ asidi içeren çok zengin Klorane Mango Ekstreli bakın yağı üretti. Ama yağdan biraz farklı olarak Sprey şeklinde piyasaya sürdü.

Plajda güneşlenirken artık zararlı ışınların saçlarınıza zarar vermesine dur diyeceksiniz. tehlikeli ultraviyole ışınlarından koruyan Bu sprey sayesinde saçlarınızı sadece korumakla kalmıyor aynı zamanda bakım da yapmış oluyorsunuz. Güneşe çıkmadan önce sıkmanız gerken bu spreyi saçınıza sıktığınızda sizi gün boyu güneşin zararlı ışınlarından korumuş oluyor.

Saçınızı besleyip onaran aynı zamanda bakım yapan bu sprey sayesinde etrafa gerçekten hoş bi koku da vermiş olacaksınız. Ve Saçlarınız hiç olmadığı kadar parlak bir görünüme sahip olacaktır. Mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besleyen bakım yağı ve nem dengesini koruyan bu sprey saçınızın kolay taranmasını da sağlayacak.

Kaynak: Milliyet

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir