Prostata Karşı Hangi Bitki Faydalıdır

Dr. Feridun Kunak, kanal 7 ekranlarında yapmış olduğu televizyon programı ile her gün sayısız hastalıklara karşı nasıl önlem almamızı ve hastalıkları bitkisel yöntemlerle nasıl önleyeceğimizi öğrenmemize olanak sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde de erkeklerin muzdarip olduğu prostat hastalığına karşı alınması gereken önlemlerden bahsederken, aynı zamanda prostatı önleyen bitkisel bir çay tarifi de verdi.

Feridun Kunak erkeklerin yaşam kalitesini düşüren prostat için önermiş olduğu bitkisel karışımlı çayın tarifini bizde sizlerle paylaşıyoruz. Prostatı önlemek için düzenli olarak tüketeceğiniz at kestanesi çayının tarifi sizlerle.

Prostatı önleyen çay

Malzemeler

1 bardak su
Üç adet at kestanesi

 

Prostatı önleyen bitkisel çayın hazırlanışı

Prostatı bitkisel çare olacak olan at kestanesi çayının hazırlanması oldukça kolay. Üstelik bu çayı hazırlamak fazla zamanınızı da almayacaktır. Bir bardak suyun içine atacağınız üç adet at kestanesi ile çayınız hazır olacak beyler.

Bir bardak suya üç adet at kestanesi koyun ve kaynatın. Kaynama süresi 10 dakika olmalıdır. Ardından da 10 dakika demlemeye bırakılmalı ve içilmelidir.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir