Kocaya kızıp 60ar kilo verdiler

Kilolu oldukları gerekçesiyle eşleri tarafından aldatılan ve ardından boşanan iki kadın, 60’ar kilo vererek hayata yeniden başladı.

Denizli’de iki kadın, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim Üyesi Prof. Dr. Koray Tekin’in yaptığı mide küçültme ameliyatları ile 60’ar kilo verdi. Mide küçültme ameliyatı ile 120 kilodan 60 kiloya düşen 2 çocuk annesi Dilek Köktaş (42), verdiği kilolar sayesinde hayatının değiştiğini söyledi. Kilo vermesinin sebebinin eşinin kendisini aldatması olduğunu belirten Köktaş, “Kilolar büyük bir problemdi. Kilo vermek, hayatı değiştiren bir olay. Artık hayata farklı bakıyorum” dedi.

Kitapçılık yapan 1 çocuk annesi Dilşah Kalkan (40) da, 60 kilo vererek 110 kilodan 50 kiloya düştü. Kilolu olduğu dönemde hayatının kötü gittiğini anlatan Kalkan, “Kilolu olduğum için ailevi problemlerim başladı. Eşimden ayrıldım. Beğenmemezlik başladı. Aldatma olayı oldu. Boşandık. Kızım bana ‘Anne sen benimle bir yere gelme. Seni arkadaşlarıma göstermekten utanıyorum’ deyince kilo vermeye karar verdim. Her şey çok güzel; iş hayatım, özel hayatım. Hem huzurluyum hem de sağlığım yerinde” diye konuştu.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir