Kan bağışçılarına teşekkür belgesi

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin Türk Kızılayı Bursa Şubesi işbirliğiyle yaptığı ‘Damlaya Damlaya Can Olur’ kan bağışı kampanyasında 500 ünite kan toplanması çalışmasında görev alan gönüllülere teşekkür belgesi verildi.

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre-Sağlık Çalışma Grubu ve Türk Kızılayı ortaklığında BurSanat Eğitim ve Gençlik Derneği, Tanıtım Gönüllüleri Derneği, Bursa Karacabeyliler Derneği, Uludağ Üniversitesi Çevre, Hukuk, Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler Toplulukları tarafından düzenlenen ‘Damlaya Damlaya Can Olur’ kan bağışı kampanyasında yoğun çaba sarf eden gönüllüler törenle teşekkür belgelerine kavuştu. Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleşen törene Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Lütfi Taşçı, Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Darılmazlar ve gönüllüler katıldı.

Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Lütfi Taşçı, Bursa Kent Konseyi’nin Türkiye’ye örnek olmasında Gençlik Meclisi’nin de büyük katkısı olduğunu belirtti. Gençlerin topluma faydalı olmak için bir araya gelerek projeler üretmelerinin çok önemli olduğunu anlatan Taşçı:

“‘Damlaya Damlaya Can Olur’ kan bağışı kampanyasında görev alan tüm ekip üyeleri, örnek davranışlarıyla dikkatleri çekti. Desteklerinden dolayı bizler de kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Törenin sonunda Lütfi Taşçı ve Hakan Darılmazlar gönüllülere teşekkür belgelerini takdim etti.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir