SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Gençlik Aşısı Artık Türkiye’de Ve Daha Ucuz!

Gençlik Aşısı Artık Türkiye’de Ve Daha Ucuz!

Geçen senelerin izlerini silip kişiye daha da fazla güzellik katan kök hücre tedavisi cilde gerçekten ışıltı katıyor. Kulak arkasından doku alınarak yapılan bu işlem laboratuvarda 3 hafta boyunca bir kişinin kök hücresinin üretilmesi ve hemen sonra 10 milyon yeni kök hücre kişilerin yüzüne enjekte edilmekte. Yeni bir kök hücrenin anlamı ise  yeni bir ciltten geçiyor.

Türkiye’de yeni uygulanmaya başlayan bu operasyon için adeta kadınlar sıraya girmiş bulunuyor. Konuyla ilgili Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu şunları söyledi :

Aydoğdu Artık kök hücre tedavisi isteyen bayanların yurtdışına gitmesine gerek kalmadı. Kök hücre tedavisi için zaten talep vardı. Ama yakın zamandır adeta talep patlaması yaşamaktayız. Zaten fiyatlar Yurt dışındakinden daha ucuz. Dolayısıyla bayanlar Türkiye’de yaptırmayı tercih ediyor dedi.

Bu yöntemin fiyatına ufakça değinecek olursak yurtdışındaki ücreti 13 bin Euro civarında. Türkiye’de ise bu fiyatın 3te biri. Yani Türk parasıyla Yurtdışında 29 bine yakın Türkiye’de ise 10 bin Liraya yapılıyor.

Kaynak: Milliyet

SGK Yorum Kullan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir