Gecikme Zammı Hesaplama

Sgk Gecikme Zammı Hesaplama

Gecikme zammı ile ilgili olarak sgk kurumu birçok uygulama gerçekleştirmiş olup birçok bilgilendirme yapmaktadır. Yıl sonu memur ve emekli maaşlarına yansıtılacak olan miktarın unutulmaması önemlidir. Gecikme zammı hesaplama uygulamaları birçok memurun maaşına etki edecektir. Gecikme zammı uygulanmayan kimse kalmaması gerekmektedir. Devletin bu konuya özel istihdam sağlaması önemlidir. Gecikme zammı uygulaması şu ana kadar yapılmadığından dolayı yıl sonu maaşlara etki etmesi oldukça önemli bir durumdur. Memur hakları olan kısmı alamamış ve sıkıntı çekmektedir.

Gecikme Zammı

Bu durumda da memurlara yapılacak olan zammın birçok bölümü de verilmemiş olması sıkıntıyı yaratan ve taşkınlıklara sebep olan kısım olmaktadır. Düzenli olarak bu zamların yapılması birçok memuru rahat ettirecek ve sıkıntılar ortadan kalkacaktır. Dolayısı ile gecikme zammı uygulaması yıl sonu yapılacağı ile bilgi gelmiş olup belki daha erken yapılsa çok daha iyi olabilirdi. Bu aslında devletin vereceği önemli bir karar sonuçta tüm memurlar bu devlet için çalışıyor ve rahat ettirilmeleri önemli bir şarttır.

Gecikme Zammı Hesabı

Devlete hizmet veren kişinin de hizmet alması önemlidir. Hizmet verirken de alırken de önemli olan ve uyulması gereken kurallar vardır. Ne yazıkki ülkemizde bu durum  çok doğru işlememekte olup birçok memurun bu bağlamda hakkı yenmekte ve soyutlandırılmaktadır. Özellikle engelli memura birçok hak tanınmalı ve kişilerin iç huzurunun sağlanması oldukça önemlidir. Memurun huzuru olduğu sürece bu devlet için çok daha fazla çalırı ancak kişilerin ve devletin karşılıklı duyarlılık ilkesi içinde çalışması gerekmektedir. Duyarlılığın olmadığı durumlarda ne yapılsa da boş . devletin de birçok konuya duyarlı olması oldukça önemli olup duyarlılık söz konusu olduğunda faha fazla verim alınabileceği unutulmaması gereken bir durumdur.

SSK Gecikme Zammı Hesaplama

Kişiler ister normal ister engelli olsun tanınan haklarını tabi ki kullanmak ister bu haklar doğrultusunda zaten memur olmuştur. Yapılan memur sınavları ve çıkartılan memurlar bu bağlamda birçok işerle ve görevlere yerleştirilmekte ve belli bir puan karşılığı memuriyet sınavlarından geçmekte ve başarılı oldukları zamanda çeşitli görevlere atanmaktadırlar. Kişilerin verdiği uğraş ne kadar önemli ve duyarlı ise devletin de bu konuda yaptırımı büyük ve önemli olması gerekmektedir.

Özellikle gecikme zammı hesaplamaları ile ilgili olarak gerekli çalışmaların yapılması ve bu çalışmaların yapılması doğrultusunda da kişilere bilgi verilmesi oldukça önemlidir. Kişiler bilgileri olduğu takdirde çok daha rahat ederler. Ancak bilgi eksikliği nedeni ile de birçok sıkıntı oluşmaktadır. 5 aya yaklaşık bir zaman var ancak nasıl bir faiz uygulanacağı bekleniyor ve memurun bu duruma tepkisi de merak ediliyor aslında

Gecikme Zammı Hesaplamak İçin Tıklayınız

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

6 yorum

    1. SYN : Aydın Bey Uyarınız Üzerine Link Düzeltilmiştir.Link Değişimi Tarafımızca Yapılmamıştır.Hatamız İçin Özür Dileriz.İyi günler

  1. SGK geçikme zammını hesaplamayı neye istinaden kapattı Allah aşkına Bu nedir böyle nezaman tekrar açılacak???????????????

    1. Syn : Nurhayat Sayfamızda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.Açılıyor hesaplama sayfası.iyi geceler

  2. SGK NEDEN GECİKME ZAMMMI HESAPLAMAYI KAPATMIŞ KİMSE NE ÖDEYECEĞİNİ HESAPLAMAYAMASIN DİYEMİ ACABA?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir