Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Sorgulama

Devletimizin mükemmel hizmetlerinden biri olan emeklilik hesaplama sistemi vatandaşalrımızın hizmetindedir.Ülkemizde yaklaşık oniki milyon kamu çalışanı,onbeş milyon sigortalı çalışan ve yaklaşık sekiz milyon bağkurlu vatandaşlarımızın daima akıllarında olan işlemlerin başında emeklilik hesaplama veyada nezaman emekli olabilirim sorusu gecmektedir.

Emeklilik sorgulama sistemi ile artık bu işlem çok kolay bir hale gelmiştir.Yapmanız gerekenler ise bu sayfanın altında verilen emeklilik hesaplama linkinden devletimizin sitesine yönleniyorsunuz.

Emeklilik hesaplama için gereken evrakalr ise sadece kimlik bilgilerinizi , işe başlama  tarihiniz vede işinizdeki 3600 iş gününü nezaman ,hangi tarihte doldurmuş olduğunuzu bilmektir.Emeklilik sorgulamak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

EMEKLİLİK HESABINIZI SİZE UYGUN LİNKE TIKLAYARAK SORGULAYABİLİRSİNİZ!

–> Kendi Nam ve Hesabına Çalışanlar

–> Kamu Çalışanları

–> Hizmet Akdi İle Çalışanlar

 

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

42 yorum

  1. 01.02.1965 doğumlu erkeğim 01.07.1980 tarihinde ilk sigortaya giriş tarihim 3 ay sigorta yattı 01.07.1987 tarihinde bağkurlu oldum ve 30 ay bağkurum var daha sonra 1370 gün sigortam var 01.10.1993 tarihinde devlet memuru oldum ve halen çalışmaktayım ne zaman emekli olabilirim

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir