Emekli Sicil Numarası Sorgulama

Emekli Sicil No Sorgulama

Emeklisiniz ve sicil numaranızı kontrol ettirmek istiyorsunuz o halde internet üzerindeki hesaplayıcılar sayesinde sicil numaranızı kolaylıkla sorgulayabilir ve rahatlıkla internetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Eski sistemler artık yok artık zaman geçirmeden ve vakit kaybetmeden birçok iş internet üzerinden yapılıyor. Durum böyle olunca da sizde en doğru bilgilere resmi sitelerden ulaşıyorsunuz. Emekli sicil numarası sorgulama ile alakalı hesaplayıcılarda bulunmakta olup tc kimlik numaranız üzerinden tüm bilgilerinizi görebilirisiniz.

Kurum Sicil Numarası Sorgulama

Kişilerin tc kimlik numarası çok önemli dolayısı ile sizde en kaliteli bilgilere resmi sitelerden ulaşarak istediğinizi tüm kişisel ve bireysel bilgilerinize sahip olabilirsiniz. Artım internet üzerinden yapılan işlemlerde zaman kaybetmeden ve hızlı bir şekilde işlem yapmanızın rahatlığını herkes yaşıyor olmalı. Durum böyle olduğunda da sizde e-devlet şifresi almalı ve e-devlet şifreniz ile birlikte birçok durumunuzu internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.

Özellikle  e- devlet şifresi artık herkesin alması gereken bir şifre dolayısı ile e- devlet şifresi ile birlikte sizler isterseniz maaş bilginizi, tüm ssk bilgilerinizi, prim sorgulama işlemlerinizi, emeklilik yaşı hesaplama bilgilerinizi gibi birçok bilgiye sahip olabilirisiniz. İnternetin hayatımıza girdiği andan itibaren birçok bilgi artık kolaylıkla kontrol edilebiliyor ve öğreniliyor. Eskisi gibi sırada durmak ve ssk da beklemek gibi durumlar artık yok kalmadı.

Emekli Sicil  Numarası

Kolaylıkla interneti açıp istediğinizi hesaplayıcıyı çalıştırarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Bilgilere erişebilmek oldukça önemli ve sağlıklı çünkü eriştiğinizi siteler resmi ssk siteleri olup ssk müdürlüğü tarafından hazırlanmakta ve doğru bilgilerdir. Otomatik hesaplayıcılarda bu sistem üzerine kurulu olmakla birlikte sizlerin kolaylığı adına düzenlenmiş durumdadır. Kolaylıkla bilgilerinize ulaşmakla kalmıyor aynı zamanda da sağlıklı bilgilere erişiyor olmanız da sizi tekrar tekrar kontrol etmekten kurtarmış olmaktadır.

Aşağıdaki linke tıklayıp E-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra tüm emeklilik sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

EMEKLİ SİCİL NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

E- DEVLET ŞİFRESİ ALMAK İÇİN ALTTAKİ E DEVLET YAZSIINA TIKLAYINIZ.

e devlet

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

9 yorum

  1. sıcıl numarasından ssk hesaplama yapmak ıstıyorum ama bır turlu yapamıyorum hep tc ıle sorgulama cıkıyor yardımcı olur musunuz rıca etsem..

    1. çalıştığın iş yerinin adresini birdilekçe ile baş vurursan sana bildirilir.onlar işyeri sicilinden buluyorlar. veya internette sicil sorgulamaya gir t.c nosu ile bulabilirsin
      sonucunu merak ediyorum inşallah olur

  2. BİREYSEL EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPTIM AMA BANA HENÜZ SÖZLEŞME NUMARASI SİCİL NUMARASI VERİLMEDİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir