Emekli Aylığı Hesaplama

Emeklilik Hesaplama

Emekli aylığı hesaplama kişilere göre değişiklik gösterir. Nedeni ise her kişinin çalışırkenki prim ödeme durumu birbirinden farklıdır. Kimi kişiler tavandan kimi kişiler ise tabandan ödeme gerçekleştirirler. Emekli aylığı hesaplama konusu özellikle birçok kişi tarafından internet üzerindeki hesaplayıcılar tarafından hesaplanan bir durumdur. Artık günümüzde internet yardımı ile birlikte birçok hesaplama gerçekleştirilmekte ve hesaplayıcılar bu konuda yanılma payı olmadan işlem gerçekleştirmekteler dir. Dolayısı ile dizde bu bilgileri doldurarak istediğinizi bilgileri görebilirsiniz. İkramiye bilgilerinizi görüntüleyerek istediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz.

SGK Emekli Aylığı Hesaplama

Siteyi unutmadan tekrar kontrolünü yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdiğinizde ve sizden istenilen bilgilerinizi girdiğinizde örneğin kıdem, derece, hizmet ayı, ek gösterge, tazminat gibi birçok bilgiden sonra sizde istediğinizi bilgileri kontrol edebiliyor olacaksınız. Emeklilik tabi ki herkes için önemli dolayısı ile herkes ve her çalışan kişi uzun yıllar boyunca çalışmasının karşılığı almak istiyor.

Emekli Maaşı Hesaplama

Dolayısı ile bu çalışmanın karşılığı da tabi ki emekli maaşı olarak ödüllendiriliyor. sizde emekli maaşı hesaplama konunuz la alakalı olarak özellikle alacağınız maaşın ne kadar olduğunu bilmek istiyorsanız vakit kaybetmeden internet üzerindeki hesaplayıcılardan destek alın birkaç bilginizi girerek işlem gerçekleştirebilir ve ayrıca hesaplama yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli maaşı bazı özel iş yerlerinde yüksekten ödenmekte olup emekli maaşı ile birlikte özellikle gününüzü bekleyebilir ve heyecan içinde olabilirsiniz. Birçok hesaplama yöntemi olup istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Emekli aylığı hesaplamaları prim değişimine göre kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. maaşların değişiklik göstermesinin nedeni prim konularındaki değişmeler ve güncellemelerdir. Emekli aylığı hesaplama hakkında ayrıca internette birçok değişik bilgi yazmakta olup kişiler arası birçok maaş farklılıkları gözükmektedir.

Sgk Emekli Maaşı Hesaplama

Maaşların farklılık göstermesi nedeni ile birlikte istediğiniz birçok hesaplama yöntemini kolaylıkla bulabilir ve ayrıca maaş hesaplamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Çalışma gününüz prim gününüz çalıştığınız yıl baz alınarak işlem gerçekleştirilmekte olup çalışma yılınız bu konuda oldukça önemli ve sigorta olup primlerinizin ödendiği tarih oldukça önemlidir.prim gününüz hesaplanırken bir çok kırılımdan faydalanılmaktadır. Emeklilik yaş hesaplama ve maaş hesaplama durumları her kişiye ve her çalışana göre değişiklik göstermektedir.

 

EMEKLİ AYLIĞI HESABINIZI SİZE UYGUN LİNKE TIKLAYARAK SORGULAYABİLİRSİNİZ!

 

–> Kamu Çalışanları

–> Hizmet Akdi İle Çalışanlar

 

İntibak fark işlemleri sorgulamak tıklayınız…

 

 

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

3 yorum

 1. ben 05.10.2013 tarihinde emekli olacagım.. prim gün sayım 7350.. emekli maaşımı ne kadar alırım

 2. ben bir kibris gazi emeklisiyim 1974 de kibrista harekatlara katildim
  Er olarak
  kibrista askerligimi 17 ay tamamlayip terhis oldum

  bu harekatlere katilanlara TC hukumetimizce verilen gazi haklarindan yararlaniyorum

  fakat bu intibak yasasin dan ne kadar verildi bunu ogrenmek istedim de

  bunu bir de yurd di§inda sorgulamam icin ne yapacagim bunu sorgulamam için bana yardimci olun lutfen

  saygilar hormetler

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir