E Okul Öğrenci Girişi

Atılım E Okul

E- okul sistemi öğrenci, öğretmen ve veliler için önemli bir bilgilendirme sistemdir. Bu sistemler ile öğrenci öğretmen ve ya veliler internet ortamından faydalanabilirler.E- okul öğrenciler için çok önemli bir sistemdir. Eğitim bilgilerini öğrenmek isteyen öğrenciler bu sistem ile gerekli tüm bilgileri öğrenebilirler. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan bu sistem ile öğrenciler karne sonuçlarını görebilirler. Sisteme giriş yapmak isteyen öğrenciler internete girip e okul öğrenci girişi diyerek sisteme girerler.

E Okul Not Değiştirme

Burada sayfada yer alan güvenlik gerekli bilgileri girdikten sonra sisteme rahatça giriş yaparlar. Bu gerekli olan bilgiler sayfada yer alan güvenlik şifresi, öğrencinin T. C kimlik numarası ve öğrencinin okul numarası bilgilerini girip sisteme kolaylıkla giriş yapabilirler. Kullanımı gerçekten iyi olan bu sistem ile birçok bilgiye sahip olabilirler. Öğrenciler yaptıkları özürlü ve ya özürsüz devamsızlıklarını, aldıkları notları, alacak olacakları takdir, teşekkür ve ya onur belgelerini, okudukları kitaplarını, başarı başarısız durumlarını, öğrencinin sınav ve proje notlarını, öğrencilik hayatları boyunca sahip oldukları not, puan gibi bilgilerini buradan kolaylıkla öğrenirler.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E okul öğrencilerin hayatlarını gerçekten kolaylaştırmakla kalmaz eğitim hayatlarının ne yönde gittiğini fark etmelerini de sağlarlar. Çünkü bu sisteme velilerde girebilir ve çocuklarının başarı durumlarını görmelerini sağlarlar. Bu duruma göre öğrencilerde kendilerine çeki düzen verir ve başarılı olmak için daha çok çaba sarf ederler. Öğrenci dosya bilgilerini burada görebilir. Öğrencin nakil alma verme, okutulacak dersler gibi bilgilerine de buradan rahatça ulaşır ve konu hakkında bilgiye sahip olur.

E Okul Öğretmen Girişi

Öğrenciler, veliler ve de yönetimdeki kişiler müdür ve öğretmenler gibi kişiler de bu sistemden faydalanır. Bu sistem ile edindikleri bilgiler doğrultusunda öğrenciler hakkında bilgiye sahip olurlar. Öğrenciler eğitim konusunda edinebilecekleri bilgilerini buradan öğrenirler. E okul tam anlamıyla öğrenci ve veliler için kolaylık sağlamakta ve işlerini kolaylaştırmaktadır.E- okul sağladığı bu avantaj ile kolaylık ile öğrenci ve veli için özellikle çok faydalı olmakta veli öğrencisini ve öğrenci de kendisini buradan takip edebilir, aldıkları not ve diğer puanları görebilirler.

E Okul Öğrenci Girişi İçin Tıklayınız.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

22 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir