E Okul İlköğretim

E Okul İlköğretim Kayıtları

E- okul bilgi erişim sistemi yaklaşık 6 yıldır faaliyet göstermekte ve hala daha devam etmekte olup öğrenci ve veliler için bulunmaz bir teknoloji harikasıdır.E- okul ilköğretim ve liselerde okuyan öğrencilerin eğitim bilgilerini içermekte olup bu bilgileri teknoloji ve elektronik ortamın faydası ile rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilirler. E- okuldan faydalanmak aldığı notları ve ya devamsızlıkları öğrenmek isteyen ilköğretim öğrencilerinin siteye girebilmesi çok kolaydır. Öncelikle öğrenciler sayfada istenilen bilgileri girmelilerdir.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

Bunlar öğrencinin kendi T. C kimlik numarası, öğrencinin kendi okul numarası ve sayfada belirtilen güvenlik numarasının girilmesi ile kolay bir şekilde erişmek mümkündür. İlköğretimde okuyan öğrencilerin yapmış olduğu devamsızlıklar, aldıkları başarılı ve ya başarısız puanlar, girecek oldukları SBS ve DPY sınavları gibi sınavların başvuru ve ya sonuçları, alacakları takdir ve ya teşekkür belgeleri için puan hesaplama, onur belgesi alıp almayacağı, performans puanı gibi bilgilere erişebilirler.

E Okul Giriş

Veli bilgilendirme sistemi yardımı ile velilerde çocuklarının başarı durumlarını burada öğrenebilirler. Ayrıca öğrenci eğer başka bir okuldan nakil geldi ise ya da nakil alacak ise de bu işlemler de bu sistem yardımıyla yapılmakta olup, e- okul sistemi tarafından sağlanır. E- okul veli bilgilendirme sistemi ve ya yönetim bilgi sistemi gerçekten öğrenci, veli ya da öğretmen herkes için büyük kolaylığı sunmakta ve her yıl her öğrenci tarafından kullanılmaktadır. E- okul bilgilendirme sistemi sayesinde veliler öğrencilerin durumlarından iyi ve ya kötü haberdar olmakta ve bu durumdan da memnun olmaktadırlar.

E Okul Hilesi

E- okul sistem olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmaktadır. E- okul bilgilendirme sistemini öğrenciler çok sevmektedir. Bu sistemi gerçekten severek de kullanmaktadırlar. Bu sistem sayesinde durumlarını daha iyi anlamakta ve anında bilgiye ulaşabilmektedirler. Karne heyecanı, kötü sürprizler gibi durumlarla karşılaşmadan sonucu burada ilk görürler ve ani olabilecek durumlardan da kurtulmuş olurlar.E- okul ilköğretim, ilköğretim de okuyan öğrenciler için kullanılan en önemli erişim merkezlerinden birisidir. Bu sistem kendilerinin farkına varmalarını sağlamakta ve kolay ulaşılması ile de öğrenciye cazip  gelmektedir.

E Okul Giriş İçin Tıklayınız.

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir