E-Bordro Sorgulama

E-Bordro

Son yıllar da teknolojinin hızla büyüdüğünü ve teknolojinin bize sağladığı faydalardan bir tanesi de E-Bordro sistemidir. Maliye bakanlığının başlattığı bu sistemde her şeyin çok kolay bir şekilde internet üzerinden yapılmasını sağladı.
E-bordro sistemi Kamu çalışanların kullandığı sistem de maaş hesaplama, maaş öğrenme, maaş bordrosu çıktı alma ve bunun yanında maaş hesaplamasına kadar hizmet veren bu sistem ile bütün çalışanların işleri daha da kolaylaşmıştır.
Sistem üzerinden her ayın 15’inden sonra maaş bordrosu  çıktısı alabilirsiniz. Sistemden gerekli bilgilere çok kolay ulaşabilirsiniz.

Maaş Bordrosu sorgulama
Maliye bakanlığının bu sisteme geçmesiyle herkesin işini daha da kolaylaştırmıştır. Eskiden maaşları hesaplamak veya öğrenmek devlet dairelerinde oda oda imza alarak dolaşmak gerekiyordu. Teknolojinin ilerlemesiyle artık internet üzerinde çok kolay bir şekilde sadece Tc numaranızı girerek her ay ne kadar maaş aldığınızı ve toplamda size ne kadar para yattığını öğrenebilirsiniz.
E-bordro sorgulama sistemi kimler kullanabilir, kimler faydalanabilir. Memurların daha çok ziyaret ettiği bir uygulamadır bunun yanında kamu çalışanları ve devlete bağlı işçiler ve özel sektörde çalışanlarda bu sistemi son zamanlarda kullanmaya başlamıştır.E-bordro sorgulamanızı yapmak için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

E-bordro sorgulamak İçin Tıklayınız.

E bodroyu tüm bilgileri girmenize rağmen alamıyorsanız memuriyet sicil numaranızın ilk 2 rakamını silip deneyiniz.!

 

Yukarıdaki E-Bordro sistemi açılmaz ise E-Devlet şifrenizle E-Bordro almak için aşağıdaki linke tıklayıp E-devlet şifrenizle giriş yaparak  e-bordronuzu alabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle Bordro Almak İçin Tıklayınız…

admin tarafından

Sgk İşlemlerine, sgk sorgulama ve sağlık haberleri 'ne kolayca ulaşabilmeniz için yapılmış bir uygulamadır.

2 yorum

  1. SSK EMEKLİSİYİM MAAŞ BORDOMU GÖRMEK İSTİYORUM ULAŞAMIYORUM MAAŞ BORDOSUNU GÖRMEK BİR İNSANIN HAKKIDIR BORDO BİLGİLERİ ACABA NEDEN GÖZÜKMÜYOR ŞEFFAF BİR ÜLKEDE YAŞAMIYORMUYUZ EN AZINDAN ÖYLE OLDUK DEMİYORLARMI MAAŞ BORDOMU GÖRMEK İSTİYORUM

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir