SGK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü,Ne Zaman Emekli Olurum

Bandrol Sorgulama

Bandrol Sorgulama

 Bandrol Ödeme

Sgk internet hizmetleriyle ilgili çalışmalarına son hızla devam ediyor. Bağkur ve SSK’nın aynı çatı altında birleştirilmesi vatandaşa birçok kolaylık getirdi. Özellikle sağlık hizmetleri konusunda son zamanlarda yapılan atılımlar sayesinde eski zorluklar artık yerini verimli bir sağlık hizmetine bıraktı. Sgk, internet sitesi üzerinden birçok hizmeti vatandaşa sunmuş durumda. Emeklilik günü hesaplama, hizmet dökümü, sağlık provizyon sorgulama gibi çoğu işlemi internet üzerinden kolaylıkla yapabiliyoruz.

Mtv Hesaplama

Üstelik bütün bu işlemler için evden çıkıp saatlerce kuyruk beklemeye de gerek kalmadı. Dilediğiniz saatte ve yerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emeklilik başvurusu bile artık internet üzerinden yapılabiliyor ve 15 günlük sürenin sonunda emekliliğe hak kazanabiliyorsunuz.

Araba Bandrol Sorgulama

Eski dönemlerdeki aylarca bekleyiş yerini hızlı ve güvenli bir hizmete bıraktı. Sadece çalışanlar değil 12 yaşında çocuklar bile sgk sitesi üzerinden uzmanlara ulaşarak eczane hizmetleri konusunda bilgi alabiliyor.  Sgk internet üzerinden yapılan işlemlere bir yenisini daha ekledi ki bu çoğu vatandaşın yüzünü güldürecek. Artık vatandaşlar sgk kredi kartı ile prim ödeme işlemini internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilecek.Araç Bandrol Sorgulamak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

 

Araç Bandrol Sorgulamak İçin Tıklayınız.

 

 

SGK Yorum Kullan
Son Yorumlar
  1. fadime buldu
  2. mehmet
  3. hüseyin çedik
  4. hüseyin çedik
    • admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir